Föremål som liknar akvareller Japan
6116 Akvareller
Såld: 300 kr
Såldes den 4 juli 2022
9207 Akvareller
Såld: 1.300 kr
Såldes den 20 december 2021
6148 Akvareller
Såld: 400 kr
Såldes den 30 november 2020
7366 Akvareller
2 st, Japan. Signerad. Motivet: 40x30cm
Såld: 600 kr
Såldes den 10 augusti 2020
7127 Akvareller
Såld: 1.600 kr
Såldes den 15 juni 2020
7061 Akvareller
2 st, Japan, 1900-tal. Signerad. Motivet: 27x14 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 20 april 2020
2251 Akvareller
4 st. Japan. Signerade. Bladets mått: 17,5x12,5 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 10 februari 2020
1455 Akvareller
7st, Japan, sekelskifte 1900, ramens innermått: 32x27
Såld: 1.600 kr
Såldes den 26 november 2018
2010 Akvareller
4 st, Japan, motivet: 40x25
Såld: 250 kr
Såldes den 4 december 2017